Müşteri Hizmetleri: 0212 618 44 49

 
ANASAYFA
BİZ KİMİZ?
NASIL YIKIYORUZ?
HİZMET BÖLGELERİMİZ
FOTO / ViDEO
ÜCRETLERİMİZ
İLETİŞİM
 
 

BAĞCILAR Halı Yıkama

BAYRAMPAŞA Halı Yıkama

ESENLER Halı Yıkama

EYÜP Halı Yıkama

FATİH Halı Yıkama

GAZİOSMANPAŞA Halı Yıkama

GÜNGÖREN Halı Yıkama

KAĞITHANE Halı Yıkama

SULTANGAZİ Halı Yıkama

   
   

Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur

Halılarınız bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir. Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır, evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi.

GOP Halı Yıkama Fabrikası  halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda derinlemesine yıkanıp,  tamamen temizlenmektedir.

     
 
 

HALI KULLANIM KLAVUZU

 
 

HALI ve KİLİMİN FAYDALARI

 
 

PROFESYONEL HALI TEMİZLİĞİ

 
 

HALI TEMİZLİĞİNDE SIK SORULAN SORULAR

 
 

YIKAMASINI YAPTIĞIMIZ HALI TÜRLERİ

 
 

NASIL YIKIYORUZ ?

 

Designed By VIP TASARIM

Yukarı

Wepublik Web Design