Müşteri Hizmetleri: 0212 618 44 49

 
ANASAYFA
BİZ KİMİZ?
NASIL YIKIYORUZ?
HİZMET BÖLGELERİMİZ
FOTO / ViDEO
ÜCRETLERİMİZ
İLETİŞİM
 

BAĞCILAR Halı Yıkama

BAYRAMPAŞA Halı Yıkama

ESENLER Halı Yıkama

EYÜP Halı Yıkama

FATİH Halı Yıkama

GAZİOSMANPAŞA Halı Yıkama

GÜNGÖREN Halı Yıkama

KAĞITHANE Halı Yıkama

SULTANGAZİ Halı Yıkama

Kağıthane Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır. Evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi. GOP Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

Kağıthane Ortabayır Mahallesinde halı yıkama işlemini en profesyonel yapan firma olarak hizmetinizdeyiz. Hem makine parkurumuz, hem de tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kağıthane Ortabayır Mahallesinde halı yıkama firması adıyla bir çok firma halı yıkama işlemi yapmaktadır. GOP halı yıkama fabrikası olarak biz de siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanmaktadır ve halı yıkama - temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından memnun olacağınız halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. GOP  halı yıkama fabrikası tüm halı yıkama makinelerine sahip (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hav alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Halılarınızın yıkanma işlemi bir su bir fırçalama diye tabir ettiğimiz şekilde değil önce toz alma makinesinde toz ve kumdan arındırılarak sonra yıkama işlemi için tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp daha sonra sıkma makinesi ardından hav alma makinesi ve akabinde kurutma odasında kurutulup adresinize teslim edilmektedir...

Kağıthane Halı Yıkama Merkezlerimiz;

Kağıthane Çağlayan Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Emniyet Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Gültepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Gürsel Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Harmantepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Nurtepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Sanayi Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Seyrantepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Şirintepe Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Talatpaşa Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Telsizler Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Halı Yıkama , Kağıthane Yeşilce Mahallesi Halı Yıkama

 

Designed By VIP TASARIM

Yukarı

Wepublik Web Design