Müşteri Hizmetleri: 0212 618 44 49

 
ANASAYFA
BİZ KİMİZ?
NASIL YIKIYORUZ?
HİZMET BÖLGELERİMİZ
FOTO / ViDEO
ÜCRETLERİMİZ
İLETİŞİM
 

BAĞCILAR Halı Yıkama

BAYRAMPAŞA Halı Yıkama

ESENLER Halı Yıkama

EYÜP Halı Yıkama

FATİH Halı Yıkama

GAZİOSMANPAŞA Halı Yıkama

GÜNGÖREN Halı Yıkama

KAĞITHANE Halı Yıkama

SULTANGAZİ Halı Yıkama

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Halı Yıkama

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır. Evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi. GOP Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde halı yıkama işlemini en profesyonel yapan firma olarak hizmetinizdeyiz. Hem makine parkurumuz, hem de tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde halı yıkama firması adıyla bir çok firma halı yıkama işlemi yapmaktadır. GOP halı yıkama fabrikası olarak biz de siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanmaktadır ve halı yıkama - temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından memnun olacağınız halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. GOP  halı yıkama fabrikası tüm halı yıkama makinelerine sahip (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hav alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Halılarınızın yıkanma işlemi bir su bir fırçalama diye tabir ettiğimiz şekilde değil önce toz alma makinesinde toz ve kumdan arındırılarak sonra yıkama işlemi için tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp daha sonra sıkma makinesi ardından hav alma makinesi ve akabinde kurutma odasında kurutulup adresinize teslim edilmektedir...

Sultangazi Halı Yıkama Merkezlerimiz;

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Cebeci Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Esentepe Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Gazi Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Habibler Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Yayla Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama , Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Halı Yıkama

 

Designed By VIP TASARIM

Yukarı

Wepublik Web Design